بیمه آتش‌سوزی

بیمه آتش سوزی یکی از قدیمی‌ترین رشته‌های بیمه‌ای است. اهمیت این بیمه تا آن جاست که در کشورهای توسعه‌یافته تقریبا هیچ دارایی یا مالی را نمی‌توان یافت که دارای بیمه آتش سوزی نباشد.

در بیمه آتش‌سوزی، اموال و دارایی‌های بیمه‌گذاران هم‌چون ساختمان و اموال داخل آن در مقابل خطرات اصلی آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه و خطرات اضافی یا تبعی شامل سیل، زلزله، طوفان، سقوط هواپیما، ترکیدگی لوله آب، ضایعات، شکست شیشه، برف، باران، هزینه پاک‌سازی و موارد مشابه با توجه به نیاز بیمه‌گذاران تحت پوشش قرار می گیرد.

ما با ارایه پوشش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی، ساختمان‌ها، تاسیسات و اثاثیه اطمینان و آرامش را برای بیمه‌گذاران به ارمغان می آوریم.

بیمه آتش‌سوزی برای واحدهای صنعتی که عمدتا در آن‌ها فعالیت تولیدی انجام می شود یا واحد‌های غیرصنعتی، تجاری، اداری و کارگاه‌ها نیز قابل ارایه است. دارایی‌های مراکز اعم از ساختمان، ماشین‌آلات، موجودی کالا، مواد اولیه ، اثاثیه و موارد مشابه در قبال خطرات آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله، سیل، طوفان، ترکیدگی لوله های آب، ضایعات ناشی از برف و باران، خطرات ریزش سقف، دفرمگی ظروف تحت فشار، سقوط هواپیما، هزینه پاکسازی و جمع‌اوری ضایعات ناشی از حوادث تحت پوشش بیمه نامه، آشوب، بلوا و اعتصاب در پوشش بیمه قرار می‌گیرد.

بیمه آتش‌سوزی برای انبارهای عمومی و اختصاصی در دو غالب کلی سرمایه ثابت بر اساس مبلغ مندرج در بیمه‌نامه یا شناور با سرمایه اظهارنامه‌ای متغیر (که هر ماه اعلام توسط بیمه گذار اعلام شده و در پایان سال تسویه می‌شود) نیز قابل عرضه است.

نکته‌های دیگر

نکته‌ها و ریزه‌کاری های متعدد دیگری نیز درباره بیمه آتش‌سوزی وجود دارد که در آینده آن‌ها را شرح خواهیم داد.

مشاوره و صدور بیمه‌نامه

دریافت فرم پیشنهاد در قالب پی‌دی‌اف (به زودی)