شرکت خدمات بیمه‌ای چاره ساز

هوای شما را داریم.

شرکت خدمات بیمه ای چاره ساز با شماره ثبت ۱۱۶۸۷۴ از سال ۱۳۵۳ خورشیدی با نمایندگی از شرکت بیمه ایران آمریکا و با داشتن لیسانس بیمه R.C.D و لیسانس آمار از کشور هندوستان فعالیت خود را آغاز کرد. از سال ۱۳۵۸ با پیروزی انقلاب اسلامی و ممنوعیت فعالیت شرکت‌های بیمه خارجی در ایران، با دریافت کد نمایندگی ۵۰ از شرکت بیمه آسیا فعالیت بیمه ای شرکت ادامه یافت و از سال ۱۳۷۴ با تغییر قوانین کشور، این شرکت با کد ۰۰۷ در شرکت بیمه آسیا خدمات بیمه‌ای را به مشتریان ارایه داده است.همکاری مستمر با شرکت‌های بزرگی هم‌چون گروه شرکت‌های بوتان، شرکت ایران‌گاز، شرکت‌های کابل سازی، شرکت شیشه همدان، شرکت‌های گروه کرد (چینی و کاشی کرد) و بسیاری شرکت‌های دیگر افتخار بزرگی است که نشان از اعتماد مشتریان دارد.

بیمه راهکاری برای کاهش ریسک به صورت سرمایه‌گذاری گروهی برای جبران خسارت یکی یا برخی از اعضای گروه است. تجربه ما ضامن کاهش واقعی ضریب خسارت و در عین حال ریسک مشتریان است. چهل و پنج سال است که می کوشیم تا با ارایه مشورت درست به شما گرامیان، اعتماتان را جلب کنیم.

پیشنهادهایی برای کاهش ریسک مشتریان!

برخی از مشتریان

که افتخار کسب اعتمادشان را داشته‌ایم:

گروه صنعتی بوتان / چینی و کاشی کرد / ابزارسرا / شیشه و معادن همدان / شیشه سپهر / کارخانجات پیله / کیش چیپس / مزمز / فیلیکس شرق / ایزوگام دلیجان / کابل کرمان / کابل کاویان / پارس اپتیک / فراسو ویژن و بسیاری دیگر

تیم کاری ما

کارکنان شرکت خدمات بیمه‌ای چاره ساز که سابقه فعالیت آن‌ها در این شرکت بالغ بر بیست سال می‌باشد، اکثرا از تحصیلات کارشناسی و گرایش بیمه برخوردارند و در امور بیمه‌ای و کارشناسی خبره‌اند. محیط کاری مبتنی بر اعتماد و شایسته‌سالاری نه تنها همکاران چاره‌ساز را هم‌چون خانواده‌ای ناگسستنی در کنار هم قرار داده بلکه به گونه‌ای گشته است که مشتریان نیز جزیی از این خانواده بزرگ محسوب می‌شوند.

انعطاف پذیری

...

مدیران کارکشته

...

مشتریان بزرگ

...

مشتری مداری

...

تجربه غنی

...

مشاوره رایگان

۹۸-۲۱-۸۸۷۴۴۷۳۰+

info@charehsaz.com